The Men's Edit: 5 spoločenských nohavíc, o ktorých nakupujúci hovoria, že vyzerajú ako tepláky

The Men's Edit: 5 spoločenských nohavíc, o ktorých nakupujúci hovoria, že vyzerajú ako tepláky

Náš tím je odhodlaný nájsť a povedať vám viac o produktoch a ponukách, ktoré máme radi. Ak si ich zamilujete aj vy a rozhodnete sa pre nákup prostredníctvom nižšie uvedených odkazov, môžeme získať províziu. Cena a dostupnosť sa môžu zmeniť.

Pokiaľ ide o móda , vyzerať čo najlepšie je často cieľom, ale jeden nevýslovný detail, ktorý kraľuje navrchu, je pohodlie.

Najmä pánske oblečenie môže byť niekedy trochu obmedzujúce a konkrétne nohavice zostávajú tým jediným kusom oblečenia, do ktorého sa tony mužov boja naskočiť.So širokou škálou možností spoločenských nohavíc, ktoré sú dnes k dispozícii – od chinos nohavíc po nohavice a všetko medzi tým – je teraz ideálny čas nájsť pár, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám pohodlia. Ale čo keby tam bol pár spoločenských nohavíc, ktoré napodobňovali? pocit a ľahkosť teplákov (aka konečný spoločenské oblečenie položka)?

Na základe recenzií tisícok nakupujúcich nižšie uvádzame päť najpohodlnejších pánskych spoločenských nohavíc, ktoré sa v skutočnosti cítia rovnako pohodlne (ak nie viac) ako tepláky.

V rozmedzí cien od 31 do 138 dolárov sú tieto tipy štýlové a zahŕňajú veľkosť, pričom pár siaha až do veľkosti 54 v páse.

Pozrite si tieto najpredávanejšie spoločenské nohavice, ktoré vyzerajú ako tepláky od značiek, ako sú Bonobos , čítať , Uniqlo a ďalšie, nižšie.

jeden. Pánske nohavice Lee Performance Series Extreme Comfort rovného strihu , 30,90 USD (pôvod. 32,90 USD)

Kredit: Amazon

taco bell škoricové twist cestoviny

Dimenzovanie : 30W x 30L až 40W x 29L

Top recenzia :

Pohodlie teplákov bez toho, aby ste vyzerali ako schlub . Sú úžasne pohodlné a vyzerajú skvele, či už idete neformálne alebo poloformálne.

dva. Uniqlo pánske ultra ľahké nohavice Kando , 39,90 dolárov

Kredit: Uniqlo

Dimenzovanie : 27W až 48W

Top recenzia :

Sú to super ľahké a pohodlné nohavice. Látka je veľmi ľahká a vhodná na teplejšie dni. Používam ich aj na cestovanie, napr dobre sa pohybujú a sú pohodlné pri sedení pri dlhšom lete.

3. Bonobos Stretch Washed Chinos , 98 dolárov

Poďakovanie: Bonobos

Dimenzovanie : 28W až 54W

má dsw pánske topánky

Top recenzia :

Natiahnutie je akurát na to, aby ste sa cítili pohodlne a nestali sa teplákmi . Len viem, že som pred bránou kúpil štyri páry.

Štyri. Nohavice Lululemon ABC , 128 dolárov

Kredit: Lululemon

Dimenzovanie : 28W až 46W

Top recenzia :

Tieto [vyzerajú] ako spoločenské nohavice, ale cítia sa ako tepláky . Skvele sa hodia k polos a spoločenským košeliam.

5. Čínska technika Bonobos , 138 dolárov

Poďakovanie: Bonobos

ako sa prihlásiť do amazon music neobmedzene

Dimenzovanie : 28W až 54W

Top recenzia :

Po vyskúšaní by ste sa už nevrátili k svojim bežným nohaviciam. [to] vyzerá ako chinos, cíti sa ako tepláky ale ľahší. Proste perfektný!

Ak sa vám tento príbeh páčil , pozrite si najlepšie technologické ponuky na Deň prezidentov rozdelené do 8 kategórií .