TikToker ukazuje, ako zistiť, kto vás má rád na Tinder bez prémiového členstva

TikToker ukazuje, ako zistiť, kto vás má rád na Tinder bez prémiového členstva

Predsa Tinder Gold má veľa výhod, ako je neobmedzené množstvo hodnotení Páči sa mi a schopnosť spájať sa s ľuďmi z celého sveta, je stále ťažké odôvodniť, že naň minú 30 dolárov mesačne.

Našťastie, ak všetko, čo naozaj chcete od prémiového predplatného, ​​je možnosť vidieť, kto vás už má rád, používateľ TikTok sexysquash objavil geniálne riešenie.

V teraz už virálnom videu z geniálneho hacku, sexysquash ukazuje, ako môžete vidieť rozmazané fotografie ľudí, ktorí vás už lajkli.

pracovník v potravinárstve robí sendviče s použitím tuniaka
@sexysquash

dostať sa do toho #tinderhacks

♬ originálny zvuk – sexysquash

Po prihlásení do svojho účtu v počítačovej aplikácii prejdite do sekcie Zlatého členstva vo svojom účte. Tu nájdete všetky účty, ktoré prešli priamo na vás – aj keď bez členstva budú ich fotky rozmazané.

Ak chcete odstrániť rozmazanie z obrázka, kliknite naň pravým tlačidlom myši a kliknite na položku Skontrolovať. Keď to urobíte, na obrazovke by sa malo objaviť pole s kódom. Ignorujte toto kódovanie a znova kliknite na položku Skontrolovať.

je suchý šampón vhodný na mastné vlasy

Malo by sa objaviť ďalšie pole kódu, tentoraz so slovom rozostrenie. Odstráňte z kódu slovo rozostrenie, stlačte enter a podľa sexysquashu by ste mali vidieť akýkoľvek obrázok, ktorý chcete.

V komentároch niektorí ľudia prezradili, že s úspechom vyskúšali hack Tinder.

Fungovalo to pre mňa, ale stále je tu vrstva rozmazania, povedala jedna osoba.

HOLY S*** POČKAJ TO FUNGOVALO, komentoval to iný užívateľ.

Iní používatelia však tvrdia, že odkedy bolo video nahrané, Tinder aktualizoval svoje kódovanie, aby tento hack nefungoval.

Nikde sa nepíše rozmazanie, povedala jedna osoba.

Toto už nefunguje. Opravili to, poznamenal ďalší používateľ.

vyrovnať sa s opustením dieťaťa v jasliach

Ak ste zvedaví, či tento trik skutočne funguje, existuje len jeden spôsob, ako to zistiť: Vyskúšajte to! Najhoršie je, že hack nefunguje a pokračujete v ťahaní prstom ako zvyčajne.

Ak sa vám tento príbeh páčil, pozrite si ho čo sa stalo, keď jeden z našich autorov vyskúšal S’More, ekvivalent aplikácie na zoznamovanie sa Love Is Blind.